Co nas wyróżnia

Katalog polska-firma.eu jest zbiorem wizytówek polskich firm działających w Polsce. Dbamy o unikalność prezentowanych tutaj wpisów, starannie dodajemy teksty, zdjęcia i dopasowujemy kategorie. Każdy wpis jest optymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google (głównie) oraz innych wyszukiwarek, a następnie do nich zgłaszany jak jest w pełni gotowy.

Wymogi

W Internecie można znaleźć miliony katalogów, o wątpliwej jakości. Takie wpisy niczego nie dają, nie zachęcają do skorzystania z oferowanych usług, nie wzmacniają pozycji istniejącej strony, a w Google są prezentowane w taki sposób.. że szkoda gadać.

Dlatego wszystkich chętnych by dodać swoją firmę do naszego katalogu prosimy o przesłanie opisu, który nie jest kopią innych wpisów. Opisy, które nie spełniają tego wymogu nie są publikowane. Sprawdzamy wszystkie.

Pamiętaj, że tekst powinien zawierać co najmniej 300 słów. Jeśli nie wiesz jak to skomponować daj nam znać, że zostawiasz nam tworzenie tekstu informacyjnego o Twojej firmie.

Jeśli nie posiadasz strony internetowej (lub się do niej nie przyznajesz) – nie szkodzi, nie musisz jej podawać. Jeżeli chcesz żebyśmy stworzyli tekst informacyjny o Twojej firmie – strona będzie dobrym źródłem 😉

Co jest ważne?
– lokalizacja
– obszar działalności: miasto, województwo, a może cała Polska?
– godziny otwarcia
– dane kontaktowe: mail, telefon
– zdjęcia: z prawem do publikacji

Czas publikacji

Wpisy nie są publikowane natychmiastowo. Musimy przejrzeć wysłane treści, sprawdzić je i złożyć w całość. Trwa to zazwyczaj do 7 dni. Wpisy są publikowane na okres 1 roku.