BIOTECH – ogrodzenia

Firma Biotech zajmuje się sprzedażą ogrodzeń, bram, paneli ogrodzeniowych, napędów do bram, balustrad, sztachet, schodów, balkonów oraz tarasów, a także: prętów, siatek i profili z włókna szklanego.

Do wyboru dużo wzorów i kolorów, a także rodzajów materiału: drewno, deski plastikowe, kompozyt drewnopodobny, metal, okleina, blacha.

Firma działa na terenie Kielc oraz województwa świętokrzyskiego.

Adres

ul. Krakowska 364  
25-801 Kielce

Ogrodzenia

Firma wykonuje szeroki wybór ogrodzeń klasycznych i nowoczesnych, także „na wymiar”, z wypełnieniami w postaci dwuczęściowych sztachet z blachy ocynkowanej. Są również ogrodzenia systemowe ze zgrzewanego drutu w tak ocynkowane jak i malowane proszkowo, ogrodzenia z profili metalowych występujących w wielu wzorach, z tworzyw sztucznych (kompozytowe, poziome), zbudowane z bloczków z betonu imitującego kamień. W ofercie też słupki ogrodzeniowe z plastiku z wewnętrznym żebrowaniem, słupki metalowe proste i dekoracyjne oraz ogrodzenia przemysłowe.

Balustrady

Balustrady zabezpieczające tarasy, schody, balkony, wyższe wejścia do budynków mogą stanowić też element architektoniczny o charakterze dekoracyjnym. W firmie BIOTECH można zamówić balustrady zakończone parapetem lub/i poręczą: drewniane, metalowe, nierdzewne, poziome kompozytowe, z tworzywa i betonu, szklane, drewnopodobne, drewniane modułowe, wycinane laserowo, drewniano-metalowe.

Sztachety

Oferujemy szeroki wybór sztachet na ogrodzenia i balustrady. Znajdą Państwo zarówno sztachety w drewnopodobnej okleinie, metalowe, kompozytowe i olchowe, z profilowanej blachy i plastikowe.

Strona internetowa: ogrodzenia-sztachety.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *